Kategórie

Výrobcovia / značky

Zoznam produktov výrobcu / značky: Ekotrend

BIOMILA ® je nový rad biopotravín spoločnosti Ekotrend Myjava spol. s r.o., ktorý nahrádza pôvodné výrobky s logom Ekotrend Myjava.

BIOMILA ® je nový rad biopotravín spoločnosti Ekotrend Myjava spol. s r.o., ktorý nahrádza pôvodné výrobky s logom Ekotrend Myjava. Cieľom zmeny dizajnu bolo zjednotiť vzhľad našich výrobkov a uľahčiť ich identifikáciu. Veríme, že táto zmena prispeje k ľahšej orientácii v našom sortimente a naše výrobky budú pre Vás ešte atraktívnejšie! Postupne prejde zmenou dizajnu celý náš sortiment.


Všetky výrobky v rade BIOMILA ® sú certifikované biopotraviny vyrobené výhradne z bio surovín s ohľadom na životné prostredie. Ich konzumáciou prospievate nielen sebe, ale aj životnému prostrediu okolo Vás. Zvyšovaním konzumácie biopotravín sa následne zvyšuje obhospodarovaná plocha v ekologickom poľnohospodárstve a to znamená menej chemických postrekov, menej umelých hnojív rozptýlených do pôdy a to následne prinesie čistejšie životné prostredie okolo nás, možno menej alergií a ďalších chorôb spôsobených zhoršeným životným prostredím.

Detaily
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek

QR kód

Menu