Mango plátky 80g BIO Country Life

150029

Nový produkt

Sušené mango si uchováva väčšinu živín a účinných látok. Mango obsahuje najviac provitamínu A zo všetkých druhov ovocia.

Viac detailov

2,42 €

4 položky

- +

 
Detaily

    

U sušeného bioovocia dochádza k tzv cukornateniu, ktoré sa prejavuje bielymi škvrnami na ovocí. Tento stav neznižuje kvalitu výrobku, ale naopak je viditeľnou zárukou, že bioovocie nebolo ošetrené žiadnym chemickým prostriedkom, ktorý by zabraňoval cukernatění. Pretože mango obsahuje najviac provitamínu A zo všetkých druhov ovocia a tiež veľké množstvo iných antioxidantov (vitamínu C a E), prispieva ku kráse pleti a spomaľuje jej starnutie. Zvýšený prísun tohto ovocia sa odporúča pri ekzémoch, dermatózach, suchej pokožke a proti predčasnému starnutiu kože. Konzumácia manga sa odporúča v prípade, že hrozí strata zraku v dôsledku poškodenia sietnice. Mango je prospešné pre diabetikov, pretože jeho pozitívny vplyv na obehový systém pomáha predchádzať niektorým komplikáciám vznikajúcim v dôsledku tejto choroby. Konzumácia manga znižuje u diabetikov hladinu glukózy v krvi.

Zloženie : Mango, produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Návod na prípravu : Sušené mango je určené na priamu spotrebu. Môže poslúžiť aj ako súčasť doma pripravovaného müsli alebo granolového.

Kalorická hodnota / energie (na 100g): 874 kJ/208 kcal. Bielkoviny: 3,0 g Sacharidy: 47,0 g Tuky: 1,0 g

Obsah balenia : 80g

Napíšte Váš názor

Mango plátky 80g BIO Country Life

Sušené mango si uchováva väčšinu živín a účinných látok. Mango obsahuje najviac provitamínu A zo všetkých druhov ovocia.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

QR kód

Menu