Morské riasy Agar Kanten vločky 30g

482008

Nový produkt

Agar-agar je prírodná želatina, ktorá je vyrábaná z ôsmich druhov červených rias. Používa sa do krémov, poliev, aspikov a na zdobenie tort.

Viac detailov

6,73 €

Tovar Vám objednáme u nášho dodávateľa, dodanie do 1 týždňa.

- +

 
Detaily

  

Agar-agar obsahuje komplexné polysacharidy, ktoré sa podobajú celulóze. Tradičná metóda výroby agar-agaru je síce zdĺhavejšia ako moderné komerčné metódy, ale vďaka tomu rešpektuje prírodné zákonitosti a zaisťuje tak uchovanie všetkých živín. Agar-agar obsahuje železo, vápnik, jód a ďalšie stopové prvky. Je veľmi ľahko stráviteľný, má mierne laxatívne účinky. Veľmi účinne znižuje cholesterol. Keď prechádza agar-agar zažívacím traktom, zbiera staré usadeniny a následne čistí vnútornosti. Agar-agar je vynikajúcim pomocníkom pre udržanie dobrého zdravia. Riasy, ktoré sú vlastne akousi morskou zeleninou, obsahujú o 10-20 percent viac minerálnych látok ako bežná zelenina. Napriek vysokej schopnosti vstrebávať minerály neabsorbujú riasy z morskej vody škodlivé látky. Kde je stupeň znečistenia vody príliš vysoký, tam riasy jednoducho nerastú.

Zloženie : Agar-agar.

Návod na prípravu : Agar-agar používajte ako čistú želatínu do krémov, poliev, aspikov a na zdobenie tort. 2 lyžičky vločiek vložte do 0,5 litra vody alebo džúsu. Varte, kým sa nerozpustí.

Kalorická hodnota / energie (na 100g): 12,6 kJ / 3 kcal. Bielkoviny: 0,7 g Sacharidy: 77,2 g.Tuky: 0,0 g

Skladovanie : Uchovávajte v suchu a pri teplote do 25 °.

Obsah balenia : 30g

Krajina pôvodu : Japonsko

 

Napíšte Váš názor

Morské riasy Agar Kanten vločky 30g

Agar-agar je prírodná želatina, ktorá je vyrábaná z ôsmich druhov červených rias. Používa sa do krémov, poliev, aspikov a na zdobenie tort.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (9):

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

QR kód

Menu