MISO Hatcho sója 400g MUSO

463007

Nový produkt

Miso je fermentovaná vyzretá pasta zo sóje, ryže alebo obilia. Miso obsahuje rad minerálov, vitamínov a celkovo povzbudzuje organizmus.

Viac detailov

5,43 €

- +

 
Detaily

  

Miso neodmysliteľne patrí k japonskej kuchyni, má charakteristickú sýtu chuť a tmavú farbu. K výrobe Hatch Miso Muso (miso zo sóje) sa používajú celé sójové bôby. Miso je vyrábané tradičným spôsobom, rovnako ako pred mnohými stovkami rokmi. Vybrané sójové bôby zaťažené kameňom fermentujú po dobu 3 rokov v cédrových sudcoch. Miso obsahuje rad minerálov, vitamínov a celkovo povzbudzuje organizmus. Látky obsiahnuté v Misu majú priaznivý vplyv na trávenie iných potravín a podporujú dobrú funkciu tráviacich štiav v žalúdku. Ďalej pomáhajú odstraňovať nežiaduce mikroorganizmy v zažívacom trakte. Vhodné pre vegánov a vegetariánov.

Zloženie : Sójové bôby (54%), voda, morská soľ (10,5%), pražená jačmenná múka, fermentačný činidlo (Aspergillus oryzae).

Návod na prípravu : Používajte do polievok, omáčok, zálievok, nátierok, pri príprave cestovín, na dochutenie zeleniny, pre úpravu morských rias. Možno zmiešať pol napol is iným druhom miso pascu. Rozmiešajte požadované množstvo vo vlažnej vode alebo zeleninovom vývare. Miso by nemalo prejsť varom, a preto pridávajte vždy nakoniec varenia a pokrm nechajte pred podávaním chvíľu stáť.

Kalorická hodnota / energie (na 100g): 963 kJ/230 kcal. Bielkoviny: 18,2 g Sacharidy: 16,7 g Tuky: 10,5 g Príp. iné (cholesterol, vitamíny a pod): sodík 4300 mg

Skladovanie : Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 6 mesiacov.
Alergény : Sója, jačmeň.

Obsah balenia : 400g

Krajina pôvodu : Japonsko

Napíšte Váš názor

MISO Hatcho sója 400g MUSO

Miso je fermentovaná vyzretá pasta zo sóje, ryže alebo obilia. Miso obsahuje rad minerálov, vitamínov a celkovo povzbudzuje organizmus.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

QR kód

Menu