Žerucha 120g BIO SONNENTOR

130101

Nový produkt

Drobné, pikantné výhonky žeruchy nesmú chýbať ako ozdoba na žiadnom chlebe s domácou nátierkou. Žerucha sa typicky klíči a seje na jar. Môžete si ju naklíčiť po celý rok.

Viac detailov

4,30 €

2 položky
Pozor: skladom posledné kusy

- +

 
Detaily

Popis

Má výraznú chuť aj arómu a hanbu neurobí ani v šaláte alebo ako pikantná posýpka na polievke. Žerucha tiež ladí s rôznymi dresingami, dipmi a majonézovými či vaječnými pokrmami. Je ideálna ako pomocník proti jarnej únave. Žeruchu ako jedno z mála semiačok na klíčenie nemusíte dopredu namáčať. Môžete ju pestovať v klíčiacej miske, na vate alebo v záhradníckom substráte.

Žerucha veľmi dobre, rýchlo a bez obtiaži klíči a rastie. Je preto veľmi vhodná aj pre prvé záhradnícke pokusy tých najmenších záhradníkov, ktorý pri semienkach s dlhšou dobou klíčivosti strácajú trpezlivosť. Hravou formou tak svoje deti zasvätíte do jedného z najdôležitejších prírodných kolobehov.

Spoločnosť SONNENTOR je so svojimi biopotravinami na slovenskom trhu už 30 rokov. Zameriavajú sa predovšetkým na čaje a korenia. Ich hlavnou ideou je hlboká, dlhodobá obojstranne výhodná spolupráca s biopestovateľmi. Ide im predovšetkým o trvalo udržateľný rozvoj a ekologické poľnohospodárstvo. Výrobky tejto značky obsahujú byliny bez rezídua agrochemikálií alebo geneticky modifikovaných organizmov.

Biopotraviny vždy prechádzajú systémom kontrol a certifikácii, ktoré zaisťujú ich kvalitu a umožňuje im niesť toto označenie. Ich biokvalitu ocenia predovšetkým ľudia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia.

Zaujíma Vás viac o ekologickom poľnohospodárstve? Prečítajte si články v našom bioseriáli.

Zloženie

Semena žeruchy*. *produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Skladovanie

Skladujte v suchu a chladu.

  • Legislatívne zaradenie Semena řeřichy.
  • Poľnohospodárska produkcia Európska únia

Napíšte Váš názor

Žerucha 120g BIO SONNENTOR

Drobné, pikantné výhonky žeruchy nesmú chýbať ako ozdoba na žiadnom chlebe s domácou nátierkou. Žerucha sa typicky klíči a seje na jar. Môžete si ju naklíčiť po celý rok.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

QR kód

Menu