Kategórie

Výrobcovia / značky

Zoznam produktov výrobcu / značky: Nonique


NONIQUE čerpá silu z plodov karibského Noni, ktoré kombinuje s Aloe Vera a radom ďalších BIO zložiek pochádzajúcich z kontrolovaného poľnohospodárstva.


Výrobky NONIQUE bez prísad na báze minerálneho oleja, neobsahujú parafín, parabény, PEG, silikóny ani umelé alebo syntetické vône a farbivá. Samozrejmosťou je netestovanie výrobkov NONIQUE na zvieratách.


Dôkazom kvality kozmetických prípravkov NONIQUE je certifikát BDIH.


Základom kozmetiky NONIQUE plody karibského Noni. Tie v spojení s Aloe Vera a ďalšími 14 aktívnymi zložkami pochádzajúcimi z ekologického poľnohospodárstva zaručujú kvalitnú starostlivosť o Vaše telo. Vzhľadom k vysokej kvalite všetkých zložiek je možné použiť kozmetiku NONIQUE aj pre problematickú pokožku a pleť.
           Snažíme sa Vám ponúknu len to najlepšie, čo ponúka príroda. Výrobky neobsahujú žiadne umelé farbivá, parafíny, parabény, PEG ani silikóny.
           Takmer všetky naše výrobky sú VEGAN, čo znamená, že neobsahujú žiadne živočíšne zložky.


Veľa z nás o Noni nikdy ani nepočula. Tým, ktorým slovo "Noni" nič nehovorí, je potrebné povedať, že sa pod týmto pojmom skrýva zvláštne tropické ovocie.
           Ovocie "Noni" (Morinda citrifolia) rastie na ekologickej plantáži NONIQUE v karibskom Changui-NOLA v provincii Bocas del Torro v Paname, blízko hranice s Kostarikou. Vďaka priezračnej vode, morskému vánku a nádhernému karibskému podnebie tu ideálne podmienky na celoročné pestovanie tohto druhu ovocia. Na ekologické plantáži NONIQUE rastie celkom 1500 stromov Noni.


Ovocie rastie na kríkoch alebo neustále zelených stromoch. Tieto stromčeky môžu dorastať do 5-metrovej výšky. Noni majú veľké, tmavo zelené, lesklé, žilkované, oválne listy s krátkym stonkou. Noni nasadzuje najprv plody, a až potom kvety s piatimi alebo šiestimi listy. Plody Noni môžu vážiť 1 kg a dorastajú veľkosti ananásu alebo kokosu.
           Kým Noni na slnku a nie sú vystavené silnému vetru sú prakticky nezničiteľné a takmer nikdy nie sú napadnuté škodcami alebo chorobami. Pravdepodobne vďaka svojmu silnému zdravie schopné rásť mnoho rokov.
           Noni plodí celý rok. Zrelé a nezrelé plody sa líšia farbou. Zrelé ovocie zvyčajne svetlejšie a oveľa mäkšie, a sa tiež ľahko stlačiť.Prírodná starostlivosť o pleť vyžaduje hlavne prírodné zložky. Naša kozmetická rada NONIQUE bola vyvinutá tak, aby boli plne využité všetky aktívne zložky Noni. V priebehu výroby sme kládli dôraz na čistotu a biologický účinok.
           Plody Noni zázračné a zistilo sa, že obsahujú viac ako 150 životne dôležitých látok. Ich výnimočne vysoký obsah proxeronín, vitamínov, enzýmov a stopových prvkov je posúva na prvé priečky, čo sa prírodných produktov týka. U Noni bolo napr zistené, že obsahuje 800 krát viac vitamínov a enzýmov ako u ananásu, čo pozitívne ovplyvňuje zdravý a mladistvý vzhľad pleti.
           Nedostatok xeronínu je príčinou mnohých kožných problémov a zhoršuje metabolizmus bunky. Naša Noni obsahuje mimoriadne veľké množstvo proxeronín, predstupňa xeronínu, a veľmi malé množstvo čistého xeronínu. Ľudské telo si proxeronín samo pretvorí na alkaloid xeronín.Detaily

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.

QR kód

Menu