Chlorella Japan s kolagénom 750 tbl

Nový produkt

Jednobunková mikroskopická riasa chlorella blahodárne pôsobí na celý ľudský organizmus. Je totiž najbohatším prírodným zdrojom chlorofylu, minerálov, vitamínov a ďalších výživných látok, ktoré prospievajú nášmu zdraviu i vitalite.

Viac detailov

19,59 €

1 položka
Pozor: skladom posledné kusy

- +

 
Detaily

Chlorella je jednou z najstarších foriem rastlinného života na Zemi a obsahuje mnohonásobne viac chlorofylu ako ostatné zelené rastliny. Bola objavená už v roku 1890 holandským mikrobiológ MW Beijerinckem a je celosvetovo známa pre svoje pozitívne účinky.

Je cenená predovšetkým pre bohatý komplex živín, ktoré zaisťujú detoxikáciu organizmu, posilnenie imunitného systému, kompletnú výživu a zdravý bunkový rast.

Chlorella je najviac konzumovaná v Japonsku, kde je výživovým doplnkom číslo jedna. Viac ako desať miliónov Japoncov ju užíva pravidelne. Japonsko je tiež jej najväčším producentom. Chlorella Japan s kolagénom pochádza z chránenej prírodnej oblasti v súostroví Rjúkjú s čistým vzduchom a čistou vodou, bohatú na minerálne látky. Tablety Chlorelly Japan s kolagénom obsahujú iba 100% riasu s vysokým obsahom chlorofylu a látky CGF.

Pozitívne účinky Chlorelly Japan s kolagénom :

  -   Pomáha z organizmu odstraňovať ťažké kovy, toxíny a ďalšie jedovaté látky.
  -   Regeneruje bunky.
  -   Čistí tráviace ústrojenstvo, obnovuje zdravú črevnú mikroflóru.
  -   Pomáha neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov.
  -   Podporuje celkovú regeneráciu organizmu, zvyšuje energiu a vitalitu.
  -   Posilňovanie imunitného systému.
  -   Vplyv na tvorbu červených krviniek a hemoglobínu.
  -   Prispieva k zachovaniu zdravej kože a slizníc.
  -   Pôsobí ako prírodný antioxidant.

CHLOROFYL :

Chlorofyl obsiahnutý v riase (nad 3,5%) pomáha z vnútorných orgánov tela a tkanív odstraňovať ťažké kovy, chemické toxíny a ďalšie jedovaté látky. Podporuje kožné metabolizmus, hojenie rán a vredov. Spoločne s železom výrazne podporuje zdravú krvotvorbu.

Rastový faktor CGF :

Chlorella obsahuje unikátnu substanciu - rastový faktor CGF (Chlorella Growth Factor), ktorý je jej základnou zložkou. Je tvorený jadrom chlorelly (peptidy, proteín, nukleové kyseliny) a ďalej predovšetkým polysacharidy, betaglukány, sírou a mangánom. V našom tele pracuje na zabezpečenie bunkového rastu a regenerácii buniek. CGF vzniká počas intenzívnej fotosyntézy a umožňuje rýchly rast riasy, každá jej bunka sa behom 20 - 24 hodín rozmnoží na štyri nové.

CGF navyše obsahuje významné množstvo mangánu, ktorý má priaznivý vplyv na ochranu DNA, bielkovín a lipidov pred oxidáciou. Pomáha udržiavať zdravé kosti, pôsobí na energetický metabolizmus a prispieva k normálnemu formovaniu spojivového tkaniva.

KOLAGÉN :

Kolagén je základnou stavebnou bielkovinou tvoriaci spojivového tkaniva pohybového aparátu. Pomáha pri regenerácii kĺbových tkanív a rastu svalovej hmoty. Vyživuje vlasy, kožu a nechty. Je dôležitý pre jedinca vo vývine, osoby nadmerne zaťažujúce kĺby (športovcov, ťažko pracujúcich) a staršiu generáciu.

VITAMIN C :

Vitamín C chráni DNA, bielkoviny a lipidy pred oxidáciou. Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu, funkciu nervového a imunitného systému počas a po telesnom cvičení. Napomáha lepšiu absorpciu z nehemového železa (železo z rastlinných zdrojov). Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

VLÁKNINA :

Vláknina chlorelly má schopnosť na seba viazať pesticídy a ďalšie odpadové látky, ktoré potom odvádza z tela von. Je dôležitá pre peristaltiku čriev a podporuje rast prospešných baktérií v hrubom čreve. Je bohatá na minerály, ktoré organizmus používa na neutralizáciu kyslého prostredia, v ktorom sa množia patogénne baktérie, vírusy, plesne a kvasinky (predovšetkým Candida albicans). Svojím zásaditým pôsobením znižuje prekyslenie organizmu, spôsobené predovšetkým konzumáciou rafinované stravy chudobnej na minerálne látky (cukor, sladkosti, limonády, živočíšne tuky atď.)

Pre koho je chlorella prospešná :

Pre všetkých, ktorí potrebujú doplniť vitamíny, minerály a ostatné dôležité živiny. Nutričné podpora Chlorelly Japan s kolagénom je vynikajúci pre jedincov s oslabeným organizmom, pri chronických ochoreniach a rekonvalescencii, pri otrave ťažkými kovmi, atopických ekzémoch či astme, ďalej pre ľudí pracujúcich v znečistenom prostredí, pri užívaní steroidov a antibiotík. Je ideálnym doplnkom pri pôstu i diétach. Vďaka vysokému obsahu všetkých aminokyselín je vhodná nielen pre športovcov a ťažko pracujúcich, ale aj pre vegetariánov.

Spôsob užitia :

Pri očiste organizmu je najlepšie začať s 2 g denne a zvyšovať postupne dávky v priebehu týždňa až na 5 g denne. Tablety je vhodné zapiť pohárom vody. Ako prevencia postačí príjem 2-3 g denne. Pre terapeutické použitie je možné brať denne 10 gi viac bez vedľajších účinkov. Iba zriedka je sprievodným javom plynatosť, čo je dôsledok zrýchlené črevnej činnosti. Tento stav sa upraví, akonáhle dôjde k prečisteniu tráviaceho ústrojenstva.

Odporúčané dávkovanie :

2 × denne 6 - 12 tabliet min. 15 minút pred jedlom, zapiť pohárom vody.
Tablety Chlorelly Japan s kolagénom neobsahujú plnidlá, spojivá a iné chemické látky, iba 100% riasu chlorella.

Jedná sa o doplnok stravy, nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Neprekračujte dennú doporučenú dávku.

Skladujte mimo dosahu detí v suchu, chlade a tme v uzavretom obale.

Krajina pôvodu : Japonsko
  

Veľkosť balenia :

Chlorella Japan s kolagénom 200 mg (750 tabliet)

Zloženie Chlorelly Japan s kolagénom :

Nutričné hodnoty : v 100 g výrobku v 24 tabletkách
Energia  :402 kcal 19,30 kcal
Bielkoviny : 58,60 g 2,81 g
Sacharidy : 20,90 g 1 g
Tuky9,30 g 0,45 g
Vápnik : 662,40 mg 31,80 mg
Horčík : 251,10 mg 12,05 mg
Železo : 148 mg 7,08 mg
Chlorofyl3,34 g 0,16 g
Lactobacillus : 1000 mg 48 mg

Napíšte Váš názor

Chlorella Japan s kolagénom 750 tbl

Jednobunková mikroskopická riasa chlorella blahodárne pôsobí na celý ľudský organizmus. Je totiž najbohatším prírodným zdrojom chlorofylu, minerálov, vitamínov a ďalších výživných látok, ktoré prospievajú nášmu zdraviu i vitalite.

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (28):

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

QR kód

Menu